RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 143123 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 143123 5/8 Inch Jam Nut Corrosion-Resistant Component
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 143123 |
| Manufacturer Part # | 143123 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 143123 Jam Nut 5/8 18