RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 143051 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 143051 Screw M5 Diameter 8mm Long Phillips Head Stainless Steel
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 143051 |
| Manufacturer Part # | 143051 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 143051 Screw Phillips Head M5 X 8mm Ss