Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14302HT 108 Inch Diameter Saw Blade .022 Inch Thickness Steel
Item:
#1446594
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | 14302HT |
| Manufacturer Part # | 14302HT |
| Height | 2.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 15.3" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14302HT 108 Inch Diameter Saw Blade .022 Inch Thickness Steel
$22.72
Unit price
/
Unavailable
