Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14302 27 Inch Double Faced Buffet Sneezeguard with Tempered Glass
Item:
#1886578
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14302 |
| Manufacturer Part # | 14302 |
| Height | 22" |
| Width | 27" |
| Depth | 55" |
| Weight | 27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14302 27 Inch Double Faced Buffet Sneezeguard with Tempered Glass