RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 143-000014-002-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 143-000014-002-C 10 Inch Retrofit Kit Mechanical Contactor 24V Coil
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 143-000014-002-C |
| Manufacturer Part # | 143-000014-002-C |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 143-000014-002-C Rtrft Kit Mech Cntctr 24v Coil
