Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 142689 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 142689 Water Probe 1/2 Inch O-ring Seal for Groen Steamer
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 142689 |
| Manufacturer Part # | 142689 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 142689 Water Probe Fits 1/2" Hole Nut & O-ring Seal, 2ea 8-32 Nuts White Plastic, Groen Steamer Ssb-series Vrc-series
