RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 142632 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 142632 8 Inch Overhead Heater Electric OEM Metal - Reliable Heating
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 142632 |
| Manufacturer Part # | 142632 |
| Height | 3.05" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 4.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 142632 Heater Asby Top Cz3/cz3a
