RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 142433 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 142433 1.05 Inch Fpt X 1/2 Hose Adapter for Food Service Use
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 142433 |
| Manufacturer Part # | 142433 |
| Height | 1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 142433 Adapter 1/2" Fpt X 1/2" Hose
