RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 142432 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 142432 1.15 Inch Cap Delime Top OEM Component with Chemical Resistance
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 142432 |
| Manufacturer Part # | 142432 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 142432 Cap Delime Top Hy 3e
