RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14221 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 14221 5.7 Inch Conversion Kit LP to Gas for Henny Penny Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14221 |
| Manufacturer Part # | 14221 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14221 Conv Kit 690 Lp To Nat