RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 14221 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 14221 0.85 Inch OEM Pop Up Anchor Corrosion Resistant Mounting Solution
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 14221 |
| Manufacturer Part # | 14221 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 14221 Osp Pop Up Anchor
