RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial restaurant ranges.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 1421-4 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 1421-4 Sensor Lead 4.1 Inch Stainless Steel Food-Safe Insulated Cable
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 1421-4 |
| Manufacturer Part # | 1421-4 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 1421-4 Sensor Lead
