RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle pizza pans.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 142-19S pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 142-19S 5.45 Inch Blue Flapper Valve 6 Packs with synthetic
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 142-19S |
| Manufacturer Part # | 142-19S |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 142-19S Blue Flapper Valve 6 Pkg

