RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 142-000020-001 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 142-000020-001 10 Inch Electric Control Box - for Deep Fryers
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 142-000020-001 |
| Manufacturer Part # | 142-000020-001 |
| Height | 1.9" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 142-000020-001 Wrg Kit Uf Rthrm Elec Box
