Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 1418FF-167 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 1418FF-167 13 3/4 Inch x 17 3/4 Inch Tray Food Brown
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1418FF-167 |
| Manufacturer Part # | 1418FF-167 |
| Height | 1.5" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1418FF-167 Color Brown, Length 17 3/4", 451 Mm, Width 13 3/4", 349 Mm, Nsf Certified Y
