FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 14189145 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 14189145 7 Inch OEM Control Assembly with Corrosion Resistant Plastics
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 14189145 |
| Manufacturer Part # | 14189145 |
| Height | 3.1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 15.65" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 14189145 Kit Axp / Mxp Control Assembly W