RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial pizza ovens.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 1418-4 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 1418-4 0.4 Inch Fuse Motor 15 Amp for Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 1418-4 |
| Manufacturer Part # | 1418-4 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 1418-4 Fuse Motor (15a)
