RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 141586 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 141586 3.88 Inch Hose Gas Long Vent for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 141586 |
| Manufacturer Part # | 141586 |
| Height | 2.38" |
| Width | 3.88" |
| Depth | 36.25" |
| Weight | 3.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 141586 Hose Long Vent Ssb 3g/ E