Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1415551F 1.95 Inch Orifice Fitting Gas - OEM Durable Metal Alloy
Item:
#1235014
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1415551F |
| Manufacturer Part # | 1415551F |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1415551F 1.95 Inch Orifice Fitting Gas - OEM Durable Metal Alloy
$91.04
Unit price
/
Unavailable
