Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14127 27 Inch Cutting Board Impact-Resistant Food-Safe Composite
Item:
#1887061
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14127 |
| Manufacturer Part # | 14127 |
| Height | 0.25" |
| Width | 27" |
| Depth | 22" |
| Weight | 4.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14127 27 Inch Cutting Board Impact-Resistant Food-Safe Composite
$80.05
Unit price
/
Unavailable