Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14127 11 Inch Igniter Splash Protection for Commercial Kitchens
Item:
#1482603
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 14127 |
| Manufacturer Part # | 14127 |
| Height | 3.45" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 13.2" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14127 11 Inch Igniter Splash Protection for Commercial Kitchens
$207.09
Unit price
/
Unavailable