RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 141241A steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 141241A 2 Inch Round Eductor Body Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 141241A |
| Manufacturer Part # | 141241A |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 5.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 141241A Eductor Body Round