RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1410400 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1410400 8.8 Inch Sealed Hot Plate Electric Stainless Steel with Sanitation
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1410400 |
| Manufacturer Part # | 1410400 |
| Height | 3.2" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 6.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1410400 Sealed Hot Plate 208v
