RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1410300000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1410300000 18 Inch Rack Stainless Steel Commercial Storage with Strong Load
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1410300000 |
| Manufacturer Part # | 1410300000 |
| Height | 0.01" |
| Width | 18" |
| Depth | 22" |
| Weight | 6.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1410300000 Rack Jsr Std 24 (old St Yle)