Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14100040 1.5 Inch Electric Heating Element Stainless Steel Oscar
Item:
#1509465
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 14100040 |
| Manufacturer Part # | 14100040 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14100040 1.5 Inch Electric Heating Element Stainless Steel Oscar
$73.31
Unit price
/
Unavailable