RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140769 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140769 3.7 Inch Solenoid Valve PTFE for Food Processing Automation
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140769 |
| Manufacturer Part # | 140769 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140769 Svc Ptfe Solenoid Valve Re So
