Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 14075 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 14075 6 Inch Motor Dispenser Electric Stainless Steel - OEM
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 14075 |
| Manufacturer Part # | 14075 |
| Height | 4.8" |
| Width | 6" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 14075 Motor Dispenser 115/60
