RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend steam tables and food wells.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1407056 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1407056 Gas Thermostat Prope for Southbend Equipment
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1407056 |
| Manufacturer Part # | 1407056 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1407056 Thermostat Prope
