RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140591 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140591 Kit Pump Hardware Lvg20x 11 Inch Corrosion-Resistant Steel
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140591 |
| Manufacturer Part # | 140591 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140591 Kit Pump Hardware Lvg20x
