RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 14056 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 14056 36 Inch Wall Mount Kit Steel for Fixture Mounting
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 14056 |
| Manufacturer Part # | 14056 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 50.25" |
| Weight | 9.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 14056 36in Wall Mount Kit
