RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 1405 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 1405 2.4 Inch Blank Cover Handy Box Compatible OEM Panel
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 1405 |
| Manufacturer Part # | 1405 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 1405 Cover Handy Box Blank #860 2x4 Comes W