RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140492 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140492 Level Probe 3.75 Inch OEM for Henny Penny 415/427
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140492 |
| Manufacturer Part # | 140492 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140492 Kit Level Probe 415/427
