RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1404808 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1404808 9.35 Inch Electric Rear Burner Stainless Steel with Precise Heat
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1404808 |
| Manufacturer Part # | 1404808 |
| Height | 2" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1404808 208v Rear Burner
