RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140463 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140463 Width 9 Inch Pressure Test Gauge with stainless steel
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140463 |
| Manufacturer Part # | 140463 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140463 Kit 8 Head Pressure Test Gauge
