RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140460 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140460 6.4 Inch Egg Blower Wheel Kit for Henny Penny 3 Well
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140460 |
| Manufacturer Part # | 140460 |
| Height | 5.5" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 1.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140460 Kit Eeg Blwr Whl 3 Well
