RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial pizza ovens.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 1404-4 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 1404-4 14 Inch Electric Motor Baldor 230 to 440 Volt 60Hz
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 1404-4 |
| Manufacturer Part # | 1404-4 |
| Height | 13" |
| Width | 14" |
| Depth | 19" |
| Weight | 45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 1404-4 Motor Baldor (230 440v) 60hz
