RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140383 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140383 6.35 Inch Pump Hardware Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140383 |
| Manufacturer Part # | 140383 |
| Height | 1.85" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140383 Pump Conv Hdwe Ofe/ofg320