RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1403020 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1403020 3.85 Inch Electric Water Heater Stainless Steel with Compact Design
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1403020 |
| Manufacturer Part # | 1403020 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1403020 Water 120v Heater
