FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140243 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140243 15 Inch Henny Penny Retrofit Kit Electric Upgrade
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140243 |
| Manufacturer Part # | 140243 |
| Height | 7" |
| Width | 15" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140243 Kit Eeg141 Fdsp Retrofit 230v