RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140170 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140170 9 Inch Electric Water Pan Heater Stainless Steel with Reliable Performance
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140170 |
| Manufacturer Part # | 140170 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140170 Kit Hc Water Pan Heater Compl 120
