Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 1400TL(138) trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 1400TL(138) 14 Inch Diameter Tan Serving Tray Fiberglass Polyester
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 1400TL(138) |
| Manufacturer Part # | 1400TL(138) |
| Height | 0.75" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 1400TL(138) Color Tan, Material Fiberglass Polyester, Outer Diameter 14", 356 Mm, Nsf Certified Y
