RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe pizza pans.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 140057 pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 140057 5.25 Inch Upgrade Kit Stainless Steel for Globe 3000 Series
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 140057 |
| Manufacturer Part # | 140057 |
| Height | 4.3" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 2.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 140057 Upgrade Kit 3000 Series
