RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140054 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 140054 Width 11 Inch High Limit Kit Evolution H P to prevent overheating
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140054 |
| Manufacturer Part # | 140054 |
| Height | 4.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140054 High Limit Kit Evolution H P
