- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Schaerer 1400484956 4 Inch Tube PTFE for Fluid Transfer in Beverage Systems
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 1400484956 |
| Manufacturer Part # | 1400484956 |
| Height | 4.15" |
| Width | 10" |
| Depth | 14.15" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 1400484956 Tube 4 0x1 0 Ptfe