- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Schaerer 1400473640 1.95 Inch A2 Stainless Steel Ejot Pt Screw 30mm Length
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 1400473640 |
| Manufacturer Part # | 1400473640 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 1400473640 Ejot Pt Screw Ka 30x 8 Wn 1411 A2
