- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Schaerer 1400473392 2 Inch Pan Head Screw Grade 1.4301 Corrosion Resistant
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 1400473392 |
| Manufacturer Part # | 1400473392 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 1400473392 Pan Head Screw Iso 7045 M 5x16 1.4301 H