RestaurantSupply.com is your trusted source for Schaerer steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Schaerer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Schaerer 1400472248 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Schaerer 1400472248 Locking Washer 0.05 Inch Stainless Steel DIN 6799 Compliance
| Manufacturer | Schaerer |
|---|---|
| Model Number | 1400472248 |
| Manufacturer Part # | 1400472248 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.05" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Schaerer 1400472248 Locking Washer Din 6799 2 3 1.4122
