RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 14002.91 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 14002.91 1 3/8 Inch Brush Cleaning Tool for Beverage Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 14002.91 |
| Manufacturer Part # | 14002.91 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 14002.91 Brush Cleaning (1 3/8"od)
