RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 1400188 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 1400188 4.1 Inch EMI Filter for Commercial Kitchen Applications
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 1400188 |
| Manufacturer Part # | 1400188 |
| Height | 1.9" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 1400188 Emi Filter Power Line Speed