RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1400125 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1400125 Width 2 Inch RTD Probe Stainless Steel for Accurate Temperature Measurement
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1400125 |
| Manufacturer Part # | 1400125 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1400125 Rtd Bco/gdco Probe
